eSIM від ТриМоб

Додай другу сім-картку у свій смартфон за 5 хвилин!

Вперше в Україні та тільки в ТриМоб ви можете отримати eSIM з українським номером у форматі +38091ХХХХХХХ всього за 5 хвилин без візиту до пунктів продажу.

eSIM - це електронна USIM-картка, що заміняє собою пластикову сім-картку. Тобто фізичний слот у смартфоні під eSIM не потрібен. Абонент отримує eSIM у вигляді зображення з QR-кодом, на який необхідно навести камеру через відповідний пункт меню. Отже eSIM дає можливість мати два різних телефонних номера на одному смартфоні: один з них на звичайній пластиковій сім-картці, інший – на eSIM *.

В нашому інтернет-магазині Ви можете сплатити он-лайн 250 грн і отримати QR-код з eSiM електронною поштою за 5 хвилин!

Діючі абоненти можуть змінити свою звичайну пластикову сім-картку на eSIM замовивши послугу "заміна eSIM".

Щоб встановити eSiM на свій пристрій, необхідно замовитим та просканувати QR-код, який буде надіслано на вказану у замовленні електронну пошту (активація eSiM USSD-запитом *100#).

Вартість eSIM складає 250 гривень (з усіма податками) та сплачується одноразово при придбанні. Перший місяць послуги зв’язку вже сплачені та надаються у тарифному плані  "Інтернет М + eSIM"
 

Звертаємо Вашу увагу, що активація eSIM можлива лише двічі. Наступні активації можливі лише у випадку, якщо абонент замовить послугу "заміна eSIM" та сплатить 150 гривень (з усіма податками). При цьому номер телефону абонента залишається без змін.

Перш, ніж скористатися послугою, необхідно бути впевненим, що пристрій підримує послугу eSIM.
Станом на 01.11.2019 такими пристроями є: iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPad Pro 12.9" (gen. 3), iPad Pro 11", iPad Air 10.5", iPad mini 5 та Surface Pro (від Microsoft).
* - можливість активації eSIM потрібно додатково з'ясувати у продавця пристрою.

Зверніть увагу, що послуга підримується на пристроях, які ніколи не були лочені/розлочені та мають слот для однієї USIM-картки.

НАДIСЛАТИ СМС Дізнатись номер