Купити стартовий пакет ТриМоб

Набрид дорогий Інтернет на твоєму смартфоні чи планшеті? Підключай доступний мобільний 3G Інтернет від ТриМоб - дивись відео, швидко завантажуй файли і заощаджуй свій час та кошти! 

Відтепер, не виходячи з дому чи офісу, SIM-картку з обраним номером та/або мобільний пристрій (смартфон, планшет MiFi-роутер та ін.) можна замовити через інтернет-магазин 3Моб. Для цього досить перейти на сайт store.3mob.ua, обрати один або декілька номерів та/або мобільний пристрій, додати їх до кошику, вказати зручну адресу для доставки і сплатити замовлення за допомогою банківської картки. 

Усіх абонентів, що скористалися послугами інтернет-магазину, компанія 3Моб потішить не лише безкоштовною адресною доставкою стартового пакету, але й приємним бонусом в 1,5 Гб трафіку на 30 днів з моменту активації номера. При цьому абонент зможе користуватися послугами мобільного зв'язку на умовах тарифного плану «green», який включає вигідні тарифи послуг: від 10 грн за 1 Гб та 0 грн/хв. на номери ТриМоб. Доступний великий вибір ексклюзивних номерів по низьким цінам та діє гнучка система знижок на номери зі звичайним номером. 

3Моб – 3G оператор, що працює у стандарті UMTS/WCDMA/HSDPA. Переважна більшість пристроїв підтримують стандарт UMTS, тому підключення не потребує додаткового обладнання.

Швидкість передачі даних дасть змогу завантажувати файли великого розміру, проводити відео-трансляції подій в реальному часі, отримувати музичний та відео контент, здійснювати відео дзвінки за ціною звичайної розмови, спілкуватися та обмінюватися фотографіями у соціальних мережах.

Доступна широка лінійка тарифів з різним об'ємом включеного трафіку та чесні безлімітні тарифи без обмеження об'єму завантаженого трафіку або по швидкості інтернету. При цьому безлімітні тарифи можна замовити строком від 1 доби за ціною від 16 грн. 

Користуйся мобільним Інтернетом із задоволенням!

НАДIСЛАТИ СМС Дізнатись номер