«Інформаційний путівник» інструкція з користування

«Інформаційний путівник» інструкція з користування

1. Для початку користування послугою «Інформаційний путівник» необхідно зареєструвати електронну пошту на яку буде надходити інформація.

Реєстрація електронної пошти: відправити безкоштовне SMS повідомлення на короткий номер 2202 із текстом своєї поштової скриньки у такому форматі «E:  email адреса».

У відповідь Ви отримаєте повідомлення про те, що Ваша поштова скринька зареєстрована. Це означає, що Ваша поштова скринька занесена до бази даних і можна починати вибір інформації, яку Ви бажаєте отримати

2. Відправляємо нове повідомлення на номер 2202 із текстом обраних послуг

Наш приклад на передплатному номері, тому нам доступні не всі послуги. Ми замовили «Інформацію про особовому рахунку», «Інформацію про пакети послуг на номері телефону на особовому рахунку», «Баланс номеру телефону або баланси всіх номерів телефонів особового рахунку для MASTER номеру», «Платежі по номеру телефону або платежі по особовому рахунку для MASTER номеру». Цим інформаційним блокам відповідають літери «I, T, B та Р» відповідно. Відповідність літер послугам можна дізнатись тут

3. Отримавши у відповідь повідомлення про те, що запит прийнято – чекаємо декілька хвилин (приблизно 5-10) і перевіряємо вказану пошту.

Звертаємо Вашу увагу!

При замовленні інформаційних послуг символи мають бути розділені між собою комами або пробілами. Змінити зареєстровану електронну поштову скриньку можна шляхом відправки короткого текстового повідомлення на номер 2202 з текстом – «E: email адреса». В тексті повідомлення після двокрапки необхідно вказати адресу нової діючої електронної поштової скриньки. У разі відправки короткого текстового повідомлення на номер 2202 з текстом «Е-» - реєстрація поштової скриньки відміняється, надання послуги «Інформаційний путівник» припиняється.

НАДIСЛАТИ СМС Дізнатись номер